Müükhouse
Renovated Villa with Large Plot in La Verpillière
259 000 €
3238 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
900 m²
Krunt
900 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom villa features an open-plan kitchen and a separate WC. The property sits on a 900 m² flat, fenced plot with a garage and outbuilding, located within a seven-minute walk of the train station.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
8 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
20 kmRaamatukogu
LähedalVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus

bedroom
Renovated Villa with Large Plot in La Verpillière
259 000 €
3238 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.