Müükhouse
Renovated Townhouse with Garden in Fara Novarese
125 000 €
455 €/m²
Fara Novarese
3
Toad kokku
2
Vannitoad
275 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom townhouse features a renovated ground floor with a living area, separate kitchen, and a bathroom. The property includes a private courtyard, garden, and a second unit with development potential, situated in the heart of Fara Novarese.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,0 km31 minRaudteejaam
500 m7 minLennujaam
21 km53 minHaridus
Lasteaed
2,0 km31 minÜlikool
17 km45 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m10 minToidupood
4 km11 minRestoran
100 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
300 m5 minHaigla
6 km15 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
9 km22 minKeskkond
Suurem tee
2,9 km8 minRaudtee
500 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.