Müükhouse
Renovated Town House in Moissac Centre
102 000 €
1275 €/m²
3
Toad kokku
24/7
Turvalisus
80 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-room town house features two bedrooms, one bathroom, and one WC. The property includes an alarm system, intercom, and individual gas radiator heating. It is located in the centre of Moissac, near the hospital.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
54 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
38 kmRaamatukogu
LähedalRand
13 kmKeskkond

Renovated Town House in Moissac Centre
102 000 €
1275 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Agence Des Recollets
Viide: 1277
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.