Müükapartment
Renovated Terraced House with Sauna in Turku
180 000 €
1800 €/m²
Krööpilänkatu 3 20610, Turku (Varissuo)
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
100 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-room terraced house includes three bedrooms, a bathroom, and a sauna. The property features a separate kitchen, a walk-in wardrobe, and a terrace accessible from the living room. It is located in the Varissuo district of Turku, within walking distance of shops, schools, and daycares.
Ehitusaasta1980
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: asunnot.oikotie.fi, etuovi.com
Asukoht
Krööpilänkatu 3 20610, Turku (Varissuo)
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
3 km9 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
200 m2 minÜlikool
4 km10 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
1,2 km19 minRestoran
400 m7 minPank
2,0 km5 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
3 km9 minHaigla
3 km9 minVeterinaaria
2,4 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
1,5 km23 minKeskkond
Suurem tee
2,8 km7 minRaudtee
800 m13 minPhoto Tour

kitchen
Renovated Terraced House with Sauna in Turku
180 000 €
1800 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Mohammad Moinuddin Chisty
Viide: 24324193
Asukoht
Krööpilänkatu 3 20610, Turku (Varissuo)
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.