Müükapartment
Renovated Studio with Garden in Publier
170 000 €
5152 €/m²
PUBLIER, 74500
1
Toad kokku
1
Vannitoad
33 m²
Elamispind
Kirjeldus
This studio apartment features a recently renovated interior with a separate WC and shower room. The property benefits from a private terrace and garden of approximately 30 m², with a well-optimised layout and a private parking space.
Ehitusaasta2005
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus0 / 2
Lisaomadused
Sisustatud köök
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, safti.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
196 kWh/m²/yrD
Class D — 196 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
39 kg CO²/m²/yrD
Class D — 39 kg CO²/m²/yr
Asukoht
PUBLIER, 74500
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
2,9 km7 minLennujaam
35 km1.5hHaridus
Lasteaed
4 km9 minAlgkool
200 m3 minKeskkool
1,8 km28 minÜlikool
14 km37 minRaamatukogu
1,6 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
100 m1 minRestoran
800 m13 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
0 m1 minHaigla
3 km8 minVeterinaaria
0 m1 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
800 m13 minKeskkond
Raudtee
500 m9 minPhoto Tour

Renovated Studio with Garden in Publier
170 000 €
5152 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Véronique COUJI
SAFTI
Viide: 1651464
Asukoht
PUBLIER, 74500
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.