Müükapartment
Renovated Studio with Balcony in Lamalou-les-Bains
58 000 €
2636 €/m²
1
Toad kokku
22 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This studio apartment offers one bedroom and one bathroom, featuring a 2.7 m² south-facing balcony with mountain views. The property is situated on the second floor of a secure residence with an elevator, located in the heart of Lamalou-les-Bains.
Ehitusaasta1985
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus2 / 5
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
70 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
30 kmRaamatukogu
LähedalVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmKeskkond
Raudtee
3 kmPhoto Tour

bedroom
Renovated Studio with Balcony in Lamalou-les-Bains
58 000 €
2636 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1967672
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.