Müükapartment
Renovated Studio with Balcony in Campidoglio
85 000 €
2297 €/m²
1
Toad kokku
1
Vannitoad
37 m²
Elamispind
Kirjeldus
This studio apartment features a separate bedroom and two balconies with city views. The property is located on the top floor of a three-storey building with a lift, in the well-connected Campidoglio district of Turin. The apartment was internally renovated in 2023 and includes a functional bathroom and a non-habitable kitchen.
Ehitusaasta1930
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus3 / 3
KüteGaas
Lisaomadused
Lift
Linnaavaade
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tecnocasa.it, trovacasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
G
Class G
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
5 kmKeskkool
6 kmÜlikool
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.