Müükhouse
Renovated Stone House with Garden in Orange
469 000 €
5043 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
93 m²
Elamispind
5000 m²
Krunt
5200 m²
Aed
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house features a traditional stone facade and is fully renovated. The property includes a private garden, terrace with pergola, and two garages, situated in a verdant, rural setting south of Orange.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: eraimmobilier.com, etreproprio.com
Energiatõhusus
Energiaklass
125 kWh/m²/yrC
Class C — 125 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
83 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
21 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
19 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond

bathroom
Renovated Stone House with Garden in Orange
469 000 €
5043 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Julie PARCOLLET
ERA PROVENCE IMMOBILIER
Viide: 1116189
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.