Müükhouse
Renovated Mill with Gîte in the Vosges
590 000 €
1793 €/m²
9
Toad kokku
4
Magamistoad
329 m²
Elamispind
25 000 m²
Krunt
25 000 m²
Aed
Kirjeldus
This nine-bedroom, four-bathroom renovated mill is situated on a 25,000 m² property in the Vosges. The main residence features a spacious living area with an open-plan kitchen and dining room, a large bedroom, and a home gym. The property includes a separate 40 m² gîte, two garages, and additional storage spaces, all set in a serene, natural environment.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
13 kmLennujaam
94 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
9 kmÜlikool
30 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
9 kmToidupood
6 kmRestoran
6 kmPank
6 kmTervishoid
Apteek
6 kmArst
6 kmHaigla
12 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
34 kmKeskkond

Renovated Mill with Gîte in the Vosges
590 000 €
1793 €/m²
Avaldaja
IMMO L'ADRESSE VITTEL
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.