Müükhouse
Renovated Mas with Pool in Camaret-sur-Aigues
463 000 €
2259 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
205 m²
Elamispind
2100 m²
Krunt
2100 m²
Aed
Kirjeldus
This six-bedroom, two-bathroom mas, dating back to the 1850s, has been fully renovated and offers unobstructed views. Situated on a 2,100 m² wooded plot, it features a 15 m² terrace, a 45 m² hangar, and a 37 m² workshop. The property includes a swimming pool and is located between Orange and Camaret-sur-Aigues.
Ehitusaasta1850
Energiaklass
130 kWh/m²/yrC
Class C — 130 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
83 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
24 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
20 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
11 kmKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

bedroom
Renovated Mas with Pool in Camaret-sur-Aigues
463 000 €
2259 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Clotilde & Mathis FALLAS
Propriétés Privées
Viide: 431117EAVGJCFAL