Müükhouse
Renovated Loft with Terraces in Lille Centre
910 000 €
3023 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
4
Vannitoad
301 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-bedroom loft features four bathrooms, a fully equipped kitchen, and two terraces. The property includes a 32 m² garage and is situated near the Rue Nationale in Lille Centre. The loft offers a spacious living area with a fireplace and a separate music and reading room.
Energiaklass
134 kWh/m²/yrC
Class C — 134 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
25 kg CO²/m²/yrC
Class C — 25 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
7 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
Suurem tee
5 kmRaudtee

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 30. apr 2025 | 1 205 000 € | 4003 € / m² | Algne |
| 7. juuli 2025 | 1 045 000 € | 3472 € / m² | -13.3% |
| 6. sept 2025 | 995 000 € | 3306 € / m² | -4.8% |
| 7. okt 2025 | 980 000 € | 3256 € / m² | -1.5% |
| 4. nov 2025 | 910 000 € | 3023 € / m² | -7.1% |