Müükhouse
Renovated House with Valley View in La Celle Dunoise
259 000 €
1183 €/m²
9
Toad kokku
4
Magamistoad
219 m²
Elamispind
587 m²
Krunt
1535 m²
Aed
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house features a 23 m² terrace with panoramic valley views. The property includes a 587 m² landscaped garden, a 19 m² garage, and is situated in the charming village of La Celle Dunoise, near Crozant and 10 km from Dun-le-Palestel.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
20 kmLennujaam
66 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
6 kmKeskkool
8 kmÜlikool
17 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
8 kmRestoran
LähedalTervishoid
Apteek
6 kmHaigla
11 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 3. nov 2025 | 298 000 € | 1361 € / m² | Algne |
| 22. apr 2026 | 259 000 € | 1183 € / m² | -13.1% |