Müükhouse
Renovated House with Terrace in Mechelen
365 000 €
2874 €/m²
Mechelen
4
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
127 m²
Elamispind
78 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom house in Mechelen features a recently renovated interior with a focus on natural light, achieved by an open-plan ground floor. The living, dining, and kitchen areas are open-plan, providing a spacious feel and optimal light. The property includes a terrace and is centrally located, offering easy access to the city and main routes.
Energiaklass
321 kWh/m²/yrD
Class D — 321 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Mechelen
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
700 m11 minLennujaam
13 km33 minHaridus
Lasteaed
800 m13 minKeskkool
16 km42 minÜlikool
2,0 km31 minRaamatukogu
1,4 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
500 m8 minRestoran
800 m12 minPank
1,1 km16 minTervishoid
Apteek
1,2 km18 minArst
1,3 km20 minHaigla
2,5 km7 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
800 m13 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
600 m10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.