Müükhouse
Renovated House with Solar Panels in Zwevegem
299 000 €
1634 €/m²
Zwevegem
4
Magamistoad
183 m²
Elamispind
123 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom house in Zwevegem has undergone a comprehensive renovation, featuring new windows, a modernised roof, and a stylish staircase. The property includes a fully equipped kitchen, spacious living areas, and a sunny terrace. It is equipped with solar panels and double glazing, enhancing energy efficiency.
Ehitusaasta1948
SeisukordUus
Korrust2
Energiaklass
220 kWh/m²/yrC
Class C — 220 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Zwevegem
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
31 km1.4hHaridus
Lasteaed
5 km12 minAlgkool
10 km26 minKeskkool
11 km30 minÜlikool
4 km9 minRaamatukogu
1,0 km16 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
800 m12 minRestoran
200 m3 minKaubanduskeskus
11 km27 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
700 m12 minArst
1,1 km17 minHaigla
5 km14 minVeterinaaria
5 km12 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
3 km9 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minRaudtee
2,4 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.