Müükhouse
Renovated House with Potential in Veurne
349 000 €
2407 €/m²
Kastanjelaan 13, 8630 Veurne
6
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
145 m²
Elamispind
682 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This property is a single-floor house with three bedrooms and two bathrooms, located in the centre of Veurne, close to public transport. It features a living room, lounge, kitchen, toilet, night hall, bathroom, and a garage with a sectional door. The house, built in 1972, requires renovation and has a central heating system with a condensing boiler.
Ehitusaasta1972
SeisukordHea
Korrust1
Energiaklass
690 kWh/m²/yrF
Class F — 690 kWh/m²/yr
Asukoht
Kastanjelaan 13, 8630 Veurne
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
300 m4 minLennujaam
63 km2.7hHaridus
Lasteaed
200 m3 minKeskkool
11 km29 minÜlikool
21 km54 minRaamatukogu
1,0 km16 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
700 m11 minRestoran
800 m13 minKaubanduskeskus
28 km1.2hPank
700 m11 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
1,5 km23 minHaigla
1,3 km20 minVeterinaaria
1,9 km30 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
6 km15 minKeskkond
Suurem tee
1,4 km23 minRaudtee
200 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.