Müükhouse
Renovated House with Pool near Thiberville
168 000 €
2585 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
65 m²
Elamispind
432 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom house features a light-filled living area with a wood-burning stove and a fitted kitchen. The property includes a terrace, heated swimming pool, and a leisure annex with a sauna and shower, situated near Thiberville.
Ehitusaasta1950
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
187 kWh/m²/yrD
Class D — 187 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
10 kmRaudteejaam
12 kmLennujaam
124 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
16 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
10 kmHaigla
11 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
20 kmPhoto Tour

other room

Renovated House with Pool near Thiberville
168 000 €
2585 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
maxime legrand
SAFTI
Viide: 1648895
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.