Müükhouse
Renovated House with Pool in Apt
295 000 €
2864 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
103 m²
Elamispind
500 m²
Krunt
500 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom house features a spacious living area with generous room sizes. The property includes a 20 m² loggia, terrace, and a small pool, situated on a 500 m² plot in a quiet residential area near amenities.
Ehitusaasta1958
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
246 kWh/m²/yrE
Class E — 246 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
59 kg CO²/m²/yrE
Class E — 59 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
24 kmLennujaam
49 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
10 kmRaamatukogu

Renovated House with Pool in Apt
295 000 €
2864 €/m²
Avaldaja
Proprietes Privees - Sabrina CLOP
Viide: 443069SABC
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.