Müükhouse
Renovated House with Garden in Vieux-Charmont
225 000 €
2250 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
100 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house features a ground-floor layout with a private terrace and garden. The property includes a garage, large cellar, and secure parking. It is located in a residential area near shops and the A36 motorway.
Energiaklass
107 kWh/m²/yrB
Class B — 107 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
52 kmHaridus

terrace patio
Renovated House with Garden in Vieux-Charmont
225 000 €
2250 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Valerie Gigon Immobilier
Viide: 5165
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.