Müükhouse
Renovated House with Garden in Tourgeville Plage
1 285 000 €
12 123 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
106 m²
Elamispind
411 m²
Krunt
Edel
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom house is fully renovated and presented in excellent condition. The property features a south-west facing garden with a terrace and jacuzzi, located 250 metres from the beach in Tourgeville Plage.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com, etreproprio.com
Energiatõhusus
Energiaklass
189 kWh/m²/yrD
Class D — 189 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
28 kg CO²/m²/yrC
Class C — 28 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
4 kmLennujaam
147 kmHaridus
Lasteaed
9 kmAlgkool
3 kmKeskkool
4 kmÜlikool
19 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
3 kmArst
5 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

terrace patio
Renovated House with Garden in Tourgeville Plage
1 285 000 €
12 123 €/m²
Avaldaja
Exclusive Immobilier
Viide: 86925038
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.