Müükhouse
Renovated House with Garden in Moissac
274 500 €
1373 €/m²
7
Toad kokku
200 m²
Elamispind
23 600 m²
Krunt
4
Parkimiskohad
Kirjeldus
This seven-bedroom house features two bathrooms, two WC, and a large living area of over 50 m². The property includes a garden, terrace, and four parking spaces, situated in a rural setting with nearby horse facilities.
Ehitusaasta1960
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
54 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
39 kmRaamatukogu
LähedalRand
11 kmKeskkond

Renovated House with Garden in Moissac
274 500 €
1373 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 1626130
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 16. apr 2026 | 285 000 € | 1425 € / m² | Algne |
| 26. apr 2026 | 274 500 € | 1373 € / m² | -3.7% |