Müükhouse
Renovated House with Garden in Croth
379 000 €
2049 €/m²
9
Toad kokku
6
Magamistoad
185 m²
Elamispind
8
Parkimiskohad
805 m²
Aed
Kirjeldus
This six-bedroom house features three bathrooms, a 35m² games room, and a 25m² outbuilding. The property includes a sunny terrace and a garden, situated in a quiet setting near Ezy-sur-Eure.
Ehitusaasta1855
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
216 kWh/m²/yrD
Class D — 216 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
31 kg CO²/m²/yrD
Class D — 31 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
67 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
5 kmKeskkool
LähedalÜlikool
24 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
15 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmPhoto Tour

Renovated House with Garden in Croth
379 000 €
2049 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
A.J Pro immo
A.J Pro Immo
Viide: 875-RC-AJPRO
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.