Müükhouse
Renovated House with Garden in Coutances Centre
475 000 €
2730 €/m²
8
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
174 m²
Elamispind
355 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom house features a garage, veranda, and a private garden with stone walls. The property is located in the centre of Coutances, offering convenient pedestrian access to local amenities.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust4
Energiaklass
207 kWh/m²/yrD
Class D — 207 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
44 kg CO²/m²/yrD
Class D — 44 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
110 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
28 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
25 kmPank
LähedalRand
10 kmKeskkond

facade

Renovated House with Garden in Coutances Centre
475 000 €
2730 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
iad France
Audrey Plessis
Viide: 1958967
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 1. märts 2026 | 489 000 € | 2810 € / m² | Algne |
| 25. apr 2026 | 475 000 € | 2730 € / m² | -2.9% |