Müükhouse
Renovated House with Equestrian Domain near Charny
549 000 €
3173 €/m²
7
Toad kokku
4
Magamistoad
173 m²
Elamispind
260000 m²
Krunt
Kirjeldus
This seven-bedroom, four-bedroom house requires renovation. The property includes a 26-hectare equestrian domain with 40 stables, situated near Charny with convenient access to the motorway.
Ehitusaasta1949
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Lisaomadused
Aed
Maavaade
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, etreproprio.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Raudteejaam
26 kmLennujaam
111 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
22 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
5 kmRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
5 kmHaigla
18 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
24 kmKeskkond

facade
Renovated House with Equestrian Domain near Charny
549 000 €
3173 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Valérie LECOMTE
Viide: VM59242-EXPFRANCE
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.