Müükapartment
Renovated Ground Floor Flat with Garden in Schaerbeek
315 000 €
4375 €/m²
SCHAERBEEK, quartier Chazal, Josaphat et Place de la Patrie
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
72 m²
Elamispind
35 m²
Aed
Kirjeldus
This one-bedroom ground floor flat, recently renovated in 2023, is located in Schaerbeek, near Chazal, Josaphat, and Place de la Patrie. The property features a bright living room with parquet flooring, an open-plan kitchen of approximately 13 m², and a private garden of approximately 35 m². Additional amenities include a basement, a terrace, and a bathroom with a shower.
Ehitusaasta1935
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0 / 4
Energiaklass
264 kWh/m²/yrE
Class E — 264 kWh/m²/yr
Asukoht
SCHAERBEEK, quartier Chazal, Josaphat et Place de la Patrie
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
200 m3 minMetroopeatus
1,1 km16 minLennujaam
6 km16 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minAlgkool
1,1 km17 minKeskkool
400 m6 minÜlikool
2,1 km5 minRaamatukogu
900 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
200 m2 minArst
100 m2 minHaigla
1,5 km23 minVeterinaaria
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
17 km43 minKeskkond
Suurem tee
2,6 km7 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.