Müükapartment
Renovated Flat with Terrace in Soldano Centre
150 000 €
3000 €/m²
Vicolo Chiuso, 3, Soldano
2
Toad kokku
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat is located on the top floor of a restored building in the historic centre of Soldano. The property features a terrace, small balcony, and a storage room. The flat is fully furnished with modern design furniture and includes a habitable kitchen.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus3 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: trovacasa.it, wikicasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrA
Class A
Asukoht
Vicolo Chiuso, 3, Soldano
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
5 km14 minLennujaam
38 km1.6hHaridus
Lasteaed
4 km11 minKeskkool
12 km32 minÜlikool
13 km35 minRaamatukogu
5 km12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
3 km9 minToidupood
2,6 km7 minRestoran
1,2 km18 minKaubanduskeskus
22 km57 minPank
3 km8 minTervishoid
Apteek
2,1 km5 minArst
5 km12 minHaigla
5 km12 minVeterinaaria
5 km14 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
5 km13 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
5 km12 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.