Müükapartment
2-toaline renoveeritud korter Pelgurannas
119 500 €
3033 €/m²
Kari tn 26, Pelguranna, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
2
Toad kokku
1
Magamistoad
24/7
Turvalisus
39,4 m²
Elamispind
Kirjeldus
2-toaline renoveeritud korter Põhja-Tallinnas, Kari tänaval. Korteris on uus elektrijuhtmestik, 2-kordsete pakettakendega aknad ja köögimööbel tehnikaga. Lisaks panipaik soklikorrusel ja tasuta parkimine. Stroomi rand on 200 meetri kaugusel, läheduses kaubanduskeskused ja ühistranspordiühendused.
Ehitusaasta1962
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1 / 4
Lisaomadused
Möbleeritud
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Kari tn 26, Pelguranna, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
2,8 km7 minLennujaam
7 km18 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
2,0 km5 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
300 m4 minRestoran
300 m4 minPank
3,0 km8 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
600 m9 minHaigla
1,3 km21 minVeterinaaria
1,2 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
200 m3 minKeskkond
Raudtee
1000 m15 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 23. okt 2025 | 124 900 € | 3170 € / m² | Algne |
| 7. nov 2025 | 125 500 € | 3185 € / m² | +0.5% |
| 5. veebr 2026 | 123 500 € | 3135 € / m² | -1.6% |
| 2. apr 2026 | 122 500 € | 3109 € / m² | -0.8% |
| 15. mai 2026 | 119 500 € | 3033 € / m² | -2.4% |