Müükapartment
Renovated Flat with River View in Champigny-sur-Marne
245 000 €
3712 €/m²
4
Toad kokku
66 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-room flat, located on the second floor of a five-storey building, offers a bright living room and dining area. It features an independent kitchen, two bedrooms, a separate bathroom, and a WC. The property includes a private parking space and a cellar, situated in a quiet, tree-lined, and secure copropriété with access via a digicode and interphone.
Ehitusaasta1963
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus2 / 5
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
4 kmLennujaam
11 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond

bedroom

Renovated Flat with River View in Champigny-sur-Marne
245 000 €
3712 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Laforêt Champigny Sur Marne
Viide: 3014
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.