Müükapartment
Renovated Flat with Glazed Balcony in Kerava Centre
124 000 €
3594 €/m²
Keskikatu 4, Kerava
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
34,5 m²
Elamispind
Kirre
Suund
Kirjeldus
This one-bedroom apartment features a bathroom and a private sauna, both renovated in 2015. The property includes a north-east facing glazed balcony and parquet flooring updated in 2024. It is located on the thirteenth floor of a building in Kerava centre with access to district heating.
Ehitusaasta1983
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus12 / 16
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: asunnot.oikotie.fi, etuovi.com
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrD
Class D
Asukoht
Keskikatu 4, Kerava
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
300 m5 minLennujaam
10 km26 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
5 km12 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m2 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
100 m1 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
800 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,4 km22 minKeskkond
Suurem tee
1,5 km23 minRaudtee
300 m5 minPhoto Tour

facade

Renovated Flat with Glazed Balcony in Kerava Centre
124 000 €
3594 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Mia Lehtonen
Haven LKV | Haven Group Oy
Viide: 80489424