Müükapartment
Renovated Flat with Central Location in Narva
29 900 €
740 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
24/7
Turvalisus
40.4 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat features an open-plan kitchen with gas hob, a modern bathroom with shower and bath, and new plumbing. The property is fully renovated, with new wiring, flooring, and furniture, situated in the town centre with secure parking.
Ehitusaasta1965
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus2 / 5
KüteGaas
Lisaomadused
Möbleeritud
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
123 kmHaridus

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 33 900 € | 839 € / m² | Algne |
| 8. jaan 2026 | 32 900 € | 814 € / m² | -2.9% |
| 15. mai 2026 | 29 900 € | 740 € / m² | -9.1% |