Müükapartment
Renovated Flat with Balcony in Le Mans
134 000 €
2913 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
46 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat features a balcony, fibre optic connectivity, and an east-facing living room. The property is situated in the city centre, close to public transport and local amenities.
Ehitusaasta1970
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus4 / 7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
142 kmHaridus
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

Renovated Flat with Balcony in Le Mans
134 000 €
2913 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.