Üürapartment
Renovated Flat with Balcony in La Roche-sur-Yon Centre
500 € / kuus
6 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
81 m²
Elamispind
Ida
Suund
Kirjeldus
This four-room flat features three bedrooms and one bathroom. The property benefits from a loggia and balcony with views, situated on the third floor of a building with a lift in the centre of La Roche-sur-Yon.
Ehitusaasta1956
SeisukordRenoveeritud
Korrus3 / 7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
54 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank

dining room
Renovated Flat with Balcony in La Roche-sur-Yon Centre
500 € / kuus
6 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 20. veebr 2026 | 500 € | 6 € / m² | Algne |
| 25. apr 2026 | 410 € | 5 € / m² | -18.0% |
| 29. apr 2026 | 500 € | 6 € / m² | +22.0% |