Müükapartment
2-toaline korter Harkujärve piirkonnas
92 900 €
2419 €/m²
2
Toad kokku
24/7
Turvalisus
38,4 m²
Elamispind
Kirjeldus
38,4 m² suurune 2-toaline korter avatud köögi ja vannitoaga. Korteris on olemas köögimööbel tehnikaga, parkett ja pakettaknad. Asub Harkujärve külas, Harku järve ja transpordiühenduste läheduses.
Ehitusaasta1964
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus2 / 1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: arcovara.ee, city24.ee, kv.ee
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Raudtee
5 kmPhoto Tour

cellar
2-toaline korter Harkujärve piirkonnas
92 900 €
2419 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Ariadna Reinio
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ | Tallinn
Viide: 7598353
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. okt 2025 | 95 000 € | 2474 € / m² | Algne |
| 16. nov 2025 | 94 990 € | 2474 € / m² | -0.0% |
| 24. dets 2025 | 95 000 € | 2474 € / m² | +0.0% |
| 25. dets 2025 | 94 990 € | 2474 € / m² | -0.0% |
| 7. jaan 2026 | 95 000 € | 2474 € / m² | +0.0% |
| 8. jaan 2026 | 94 990 € | 2474 € / m² | -0.0% |
| 22. jaan 2026 | 95 000 € | 2474 € / m² | +0.0% |
| 22. jaan 2026 | 94 990 € | 2474 € / m² | -0.0% |
| 30. jaan 2026 | 92 900 € | 2419 € / m² | -2.2% |
| 5. veebr 2026 | 95 000 € | 2474 € / m² | +2.3% |
| 5. veebr 2026 | 94 990 € | 2474 € / m² | -0.0% |
| 13. veebr 2026 | 92 900 € | 2419 € / m² | -2.2% |
| 19. veebr 2026 | 95 000 € | 2474 € / m² | +2.3% |
| 19. veebr 2026 | 94 990 € | 2474 € / m² | -0.0% |
| 27. veebr 2026 | 92 900 € | 2419 € / m² | -2.2% |
| 5. märts 2026 | 95 000 € | 2474 € / m² | +2.3% |
| 6. märts 2026 | 94 990 € | 2474 € / m² | -0.0% |
| 13. märts 2026 | 92 900 € | 2419 € / m² | -2.2% |
| 19. märts 2026 | 95 000 € | 2474 € / m² | +2.3% |
| 20. märts 2026 | 94 990 € | 2474 € / m² | -0.0% |
| 27. märts 2026 | 92 900 € | 2419 € / m² | -2.2% |
| 2. apr 2026 | 95 000 € | 2474 € / m² | +2.3% |
| 3. apr 2026 | 94 990 € | 2474 € / m² | -0.0% |
| 12. apr 2026 | 92 900 € | 2419 € / m² | -2.2% |
| 16. apr 2026 | 95 000 € | 2474 € / m² | +2.3% |
| 17. apr 2026 | 92 900 € | 2419 € / m² | -2.2% |
| 18. apr 2026 | 94 990 € | 2474 € / m² | +2.2% |
| 19. apr 2026 | 92 900 € | 2419 € / m² | -2.2% |
| 1. mai 2026 | 95 000 € | 2474 € / m² | +2.3% |
| 1. mai 2026 | 92 900 € | 2419 € / m² | -2.2% |
| 2. mai 2026 | 94 990 € | 2474 € / m² | +2.2% |
| 2. mai 2026 | 92 900 € | 2419 € / m² | -2.2% |