Müükapartment
Renovated Flat in Le Mans
99 000 €
3414 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
29 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom flat is located on the first floor of a five-storey building. The property benefits from excellent thermal and energy efficiency, with a DPE rating of category C. It is situated within a 15-minute walk of Place de la République, in the Bollée/Jardin des Plantes district.
Ehitusaasta1997
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1 / 5
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
142 kmHaridus
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.