Müükhouse
Renovated Farmhouse with Pool in Pamiers
337 000 €
2277 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
148 m²
Elamispind
5730 m²
Krunt
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom farmhouse sits on a large plot of over 5,400 m². The property features a veranda, open-plan living space, and a private pool, located at the end of a cul-de-sac in Pamiers.
Ehitusaasta1910
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
231 kWh/m²/yrD
Class D — 231 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
30 kg CO²/m²/yrD
Class D — 30 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
58 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
18 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
10 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
13 kmKeskkond

Renovated Farmhouse with Pool in Pamiers
337 000 €
2277 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
NESTENN Pamiers - NESTENN Pamiers
Viide: 37616790
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.