Müükapartment
Renovated Duplex with Terrace in Beaugard
240 000 €
2549 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
94,1 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This duplex flat offers four rooms, one bathroom, and two separate WC. The property features a 35m² terrace with views of the garden, a private cave, and two secure parking spaces. The flat is situated in an ancient, atypical building in the centre of Beaugard, near the Saône river.
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus0
KüteSoojuspump
Lisaomadused
Aed
Mullivann
Tänava poole
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, proprietes-privees.com
Energiatõhusus
Energiaklass
111 kWh/m²/yrC
Class C — 111 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
38 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
21 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
23 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria

bathroom

Renovated Duplex with Terrace in Beaugard
240 000 €
2549 €/m²
Avaldaja
Isabelle TURINETTO
PROPRIETES PRIVEES
Viide: 447921TTI
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.