Üürapartment
Renovated Duplex Apartment in Chevrières
590 € / kuus
30 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
20 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom duplex apartment features a modernised interior with an open-plan living and dining area. The property includes a parking space and is located in the heart of the village. The apartment is situated on the first floor of a two-storey building.
Korrus1 / 3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
36 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
3 kmKaubanduskeskus
21 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus

Renovated Duplex Apartment in Chevrières
590 € / kuus
30 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 610 € | 31 € / m² | Algne |
| 11. jaan 2026 | 590 € | 30 € / m² | -3.3% |