Müükapartment
Renovated Duplex Apartment in Auriol
199 000 €
2584 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
77 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom duplex apartment features a fully renovated interior completed in 2020, including new insulation, walls, floors, and ceilings. The property includes a living room, equipped kitchen, separate WC, and a large basement utility room. A parking space is available nearby.
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus1 / 2
Lisaomadused
Konditsioneer
Parkla
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, lesiteimmo.com
Energiatõhusus
Energiaklass
117 kWh/m²/yrC
Class C — 117 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
33 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
3 kmKeskkool
LähedalÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
12 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
19 kmKeskkond

Renovated Duplex Apartment in Auriol
199 000 €
2584 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Clairimmo La Ciotat
Viide: 11798CC204
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 4. nov 2025 | 230 000 € | 2987 € / m² | Algne |
| 24. dets 2025 | 220 000 € | 2857 € / m² | -4.3% |
| 15. jaan 2026 | 210 000 € | 2727 € / m² | -4.5% |
| 15. jaan 2026 | 220 000 € | 2857 € / m² | +4.8% |
| 21. jaan 2026 | 210 000 € | 2727 € / m² | -4.5% |
| 7. mai 2026 | 199 000 € | 2584 € / m² | -5.2% |