Müükhouse
Renovated Country House with Spa in Willebroek
1 445 000 €
4014 €/m²
4
Magamistoad
2
Vannitoad
360 m²
Elamispind
6920 m²
Krunt
5
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom house, originally built in 1864 and fully renovated in 2003, features a spa added in 2017. The property includes a large garden with a heated swimming pool, a stylish sauna, and a practical garden shed. It is equipped with 42 solar panels, a solar boiler, and geothermal energy, contributing to its efficient energy use.
Ehitusaasta1864
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
162 kWh/m²/yrB
Class B — 162 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
18 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
17 kmÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalRand
10 kmKeskkond