Müükapartment
Renovated Apartment with Two Balconies in Kostivere
118 500 €
2249 €/m²
Liukivi 6, Kostivere, Jõelähtme vald, Harjumaa
2
Toad kokku
24/7
Turvalisus
52,7 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment features two balconies and is situated on the fourth floor of a renovated panel building. The property is located in the centre of Kostivere, approximately 20 minutes by car from Tallinn, with nearby amenities and public transportation.
Ehitusaasta1977
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus4 / 5
Asukoht
Liukivi 6, Kostivere, Jõelähtme vald, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
7 km17 minLennujaam
12 km32 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
17 km43 minRaamatukogu
7 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
6 km17 minToidupood
200 m3 minRestoran
5 km12 minTervishoid
Apteek
6 km17 minArst
400 m7 minHaigla
7 km17 minVeterinaaria
7 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
6 km15 minKeskkond
Suurem tee
1,7 km27 minPhoto Tour

facade
Renovated Apartment with Two Balconies in Kostivere
118 500 €
2249 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Aiki Teder
LVM Kinnisvara
Viide: 3861613
Asukoht
Liukivi 6, Kostivere, Jõelähtme vald, Harjumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.