Müükapartment
3-toaline korter Kadriorus, 84.6 m²
305 900 €
3616 €/m²
Liivaoja tn 1b, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
24/7
Turvalisus
84,6 m²
Elamispind
Kirjeldus
84.6 m² suurune 3-toaline korter Kadriorus, millel on 2.7 meetri kõrgused laed. Korteris on kaks magamistuba, elutuba avatud köögiga, vannituba koos sauna ja vanniga. Majas on videovalve ja lukustatud trepikoda; lisaks on võimalik soetada maa-alune parkimiskoht ja panipaik. Asub pargi, promenaadi ja teenuste läheduses.
Ehitusaasta2006
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus1 / 4
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv
Asukoht
Liivaoja tn 1b, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
2,1 km5 minLennujaam
2,7 km7 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
600 m9 minRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m2 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
800 m13 minArst
500 m8 minHaigla
2,0 km31 minVeterinaaria
1,2 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
500 m7 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
2,0 km31 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 23. okt 2025 | 319 900 € | 3781 € / m² | Algne |
| 7. nov 2025 | 309 900 € | 3663 € / m² | -3.1% |
| 18. apr 2026 | 305 900 € | 3616 € / m² | -1.3% |