Müükapartment
Renovated Apartment with River View in Bayonne
296 500 €
3616 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
82 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment features a convertible third room, original parquet flooring, and high ceilings. The property offers a view of the Nive River and includes a cave, situated in a well-maintained copropriété in central Bayonne.
Energiaklass
137 kWh/m²/yrC
Class C — 137 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
10 kg CO²/m²/yrB
Class B — 10 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
4 kmHaridus
LähedalRand
6 kmKeskkond

dining room
Renovated Apartment with River View in Bayonne
296 500 €
3616 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
HUMAN IMMOBILIER - BAYONNE LES HALLES
Viide: 418-903
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.