Müükapartment
Renovated Apartment with Parking in Narva
25 500 €
666 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
24/7
Turvalisus
38.3 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment features an open-plan kitchen with gas hob, fridge, and built-in kitchen units. The property includes a separate toilet and shower room, and benefits from free parking. The apartment is located on the fourth floor of a five-storey building, with a park and local amenities nearby.
Ehitusaasta1965
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus4 / 5
KüteGaas
Lisaomadused
Möbleeritud
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv
Energiatõhusus
Energiaklass
F
Class F
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
123 kmHaridus

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. märts 2026 | 28 900 € | 755 € / m² | Algne |
| 12. mai 2026 | 25 500 € | 666 € / m² | -11.8% |