Müükapartment
Renovated Apartment with Parking in Lasnamäe
199 800 €
1855 €/m²
Peterburi tee 4, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
24/7
Turvalisus
107 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment features an open-plan kitchen with ceramic hob, fridge, and kitchen units. The property spans two floors, with a living area and bathroom on the first floor and two bedrooms on the second. It is located in a secure, 1959-built stone building with free parking in a gated courtyard.
Ehitusaasta1959
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus5 / 6
Lisaomadused
Linnaavaade
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee, kv.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Peterburi tee 4, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
200 m3 minLennujaam
800 m12 minHaridus
Lasteaed
200 m2 minÜlikool
300 m4 minRaamatukogu
1,5 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
300 m5 minRestoran
200 m3 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
300 m5 minHaigla
2,3 km6 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
2,0 km5 minKeskkond
Suurem tee
2,8 km7 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. veebr 2026 | 199 800 € | 1855 € / m² | Algne |
| 15. mai 2026 | 198 500 € | 1843 € / m² | -0.7% |
| 18. mai 2026 | 199 800 € | 1855 € / m² | +0.7% |