Müükapartment
Renovated Apartment with Mountain View in Praz-Sur-Arly
575 000 €
4957 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
116 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
16 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment features a spacious terrace and a large garage. The property benefits from a south-west orientation, offering views of the mountains, and is situated in the centre of Praz-sur-Arly, close to amenities and a short walk from the lake and ski lifts.
Ehitusaasta2005
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus2 / 2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, iadfrance.fr, lesiteimmo.com
Energiatõhusus
Energiaklass
297 kWh/m²/yrE
Class E — 297 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
12 kmLennujaam
56 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
17 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
25 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
12 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand

living room
Renovated Apartment with Mountain View in Praz-Sur-Arly
575 000 €