Müükapartment
Renovated Apartment with Mountain View in Les Gets
499 000 €
7561 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
66 m²
Elamispind
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom apartment features a modern, open-plan living space with a high-end kitchen and a mountain-facing balcony. The property includes a sauna, garage, and two outdoor parking spaces, situated in the sought-after Perrières sector with convenient ski shuttle access.
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus3 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com, etreproprio.com
Energiatõhusus
Energiaklass
206 kWh/m²/yrD
Class D — 206 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
12 kmLennujaam
42 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
30 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
12 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
11 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand

bedroom
Renovated Apartment with Mountain View in Les Gets
499 000 €
7561 €/m²
Avaldaja
MY HOME IN THE ALPS
Viide: 132253721
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 14. veebr 2026 | 535 000 € | 8106 € / m² | Algne |
| 12. apr 2026 | 499 000 € | 7561 € / m² | -6.7% |