Müükapartment
Renovated Apartment with Garden in Antwerp
327 000 €
3406 €/m²
Bremweide, Antwerpen
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
96 m²
Elamispind
1 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom apartment features a south-facing garden and a unique green view of Bremweide. The property, located in a small-scale, well-maintained building from 1977, was thoroughly renovated in 2024 with high-quality materials. It offers a spacious, light-filled living room, fully equipped kitchen in walnut wood, two full-sized bedrooms, and a bathroom with a double lavabo and walk-in shower...
Ehitusaasta1977
SeisukordRenoveeritud
Korrus0 / 5
Energiaklass
103 kWh/m²/yrB
Class B — 103 kWh/m²/yr
Asukoht
Bremweide, Antwerpen
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
800 m13 minRaudteejaam
4 km11 minMetroopeatus
2,7 km7 minLennujaam
35 km1.5hHaridus
Lasteaed
2,6 km7 minKeskkool
5 km14 minÜlikool
3 km8 minRaamatukogu
1,9 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
400 m7 minRestoran
400 m7 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
1,0 km16 minArst
700 m11 minHaigla
2,8 km7 minVeterinaaria
2,0 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
6 km15 minKeskkond
Suurem tee
2,4 km6 minRaudtee
2,7 km7 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.