Müükapartment
Renovated Apartment with Forest View in Lauka
62 500 €
820 €/m²
Käina tee 14, Lauka, Hiiumaa vald, Hiiumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
24/7
Turvalisus
76,2 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment features a modern kitchen with induction hob, fridge, and dishwasher. The property includes a balcony, parquet flooring, and is situated near a forest in the quiet village of Lauka.
Ehitusaasta1987
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus2 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee, uusmaa.ee
Asukoht
Käina tee 14, Lauka, Hiiumaa vald, Hiiumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minLennujaam
139 km6.0hHaridus
Lasteaed
3 km9 minRaamatukogu
3 km9 minKaubandus ja teenused
Toidupood
3 km8 minRestoran
4 km11 minTervishoid
Haigla
14 km37 minVaba aeg ja loodus
Park
3 km9 minRand
6 km16 minPhoto Tour

facade

Renovated Apartment with Forest View in Lauka
62 500 €
820 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Danek Bergmann
Kinnisvarabüroo UUS MAA OÜ
Viide: 3864131
Asukoht
Käina tee 14, Lauka, Hiiumaa vald, Hiiumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.