Müükapartment
Renovated Apartment with Forest View in Laagri
93 000 €
2844 €/m²
Redise 10, Laagri, Saue vald, Harjumaa
1
Toad kokku
1
Vannitoad
32,7 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
Lääs
Suund
Kirjeldus
This one-bedroom apartment features a ceramic hob, fridge, and central heating. The property includes parquet flooring, double-glazed windows, and is situated near a forest, with a renovated staircase and secure entry.
Ehitusaasta1985
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus4 / 5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee, uusmaa.ee
Asukoht
Redise 10, Laagri, Saue vald, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
1000 m15 minLennujaam
13 km33 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minÜlikool
6 km15 minRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
200 m4 minRestoran
900 m14 minPank
6 km15 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
500 m8 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
5 km12 minKeskkond
Suurem tee
600 m9 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.