Müükapartment
Renovated Apartment with Balcony in Torino
100 000 €
1724 €/m²
2
Toad kokku
1
Vannitoad
58 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-room, one-bathroom apartment features a spacious bedroom, a balcony, and a cantina. The property benefits from recent energy-efficient renovations and is situated near Corso Monte Cucco, with north-south exposure.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
5 kmKeskkool
8 kmÜlikool
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.