Müükapartment
Renovated Apartment with Balcony in Rivoli Centre
179 000 €
1790 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
100 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment features a spacious open-plan kitchen and living area. The property includes two balconies, one of which is enclosed, and is situated in a historic building opposite the Old Town Hall in central Rivoli. The apartment benefits from recent modernisation, including double-glazed windows and air conditioning.
Ehitusaasta1970
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1 / 4
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tecnocasa.it, trovacasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
17 kmÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalRand
6 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.